هزینه سئو سایت

یکی از مهم ترین سوالاتی که زمان انجام خدمات سئو سایت به منظور بهبود وضعیت سایت و افزایش رتبه اون توی نتایج جسجتجو مطرح میشه، در مورد قیمت سئو سایت هست. به طور کلی سئو کار سایت با توجه به فعالیت ها یا خدمات و اقداماتی که باید روی سایت انجام بشه تا وضعیت داخلی، فنی و خارجی اون بهبود پیدا کنه، هزینه های مختلفی رو برای سایت ها با حوزه های متفاوت تعیین می کنه.

چون بدیهی هست که هر سایت با حوزه کاری مختص خودش، از کلمات کلیدی خاصی استفاده می کنه که ممکنه پر رقابت یا کم رقابت باشند. علاوه بر این، ممکنه یک سایت صفر باشه یا قبلا روی اون خدمات مختلفی از جمله تولید محتوا، درج محتوا، درج محصول و… انجام شده باشه. بنابراین به طور کلی میشه گفت که هزینه سئو سایت با توجه به نیاز سایت برای خدماتی که باید روی اون انجام بشه و همچنین حوزه فعالیت سایت متفاوت هست.

هزینه سئو سایت

سوالات شما در مورد هزینه سئو سایت

در حالت کلی به چندین فاکتور ارتباط داره:

  • نوع و موضوع سایت مربوطه
  • کلمات کلیدی مورد نظر کارفرما
  • میزان رقابت در حوزه مربوطه
  • خدمات مورد نیاز برای افزایش رتبه
  • و…

قیمت سئو به خدمات ارائه شده ارتباط مستقیم داره ولی در کل به 3 بخش اصلی تقسیم بندی میشه: 1. دستمزد شخص سئوکار 2. تولید محتوا تخصصی 3. خرید رپورتاژ و بک لینک

قیمت دستمزد سئو سایت حدودی توسط آرش فرشاد (ماهانه)

درنظر داشته باشید قیمت های زیر فقط برای هزینه دستمزد سئو ماهانه بنده و تقریبی هست، ممکنه بعضی اوقات بیشتر هم دربیاد. عدد های محتوا و رپورتاژ جداگانه محاسبه میشه.

سایت های کوچک

سایت های شخصی و خدماتی کوچک
سایت های فروشگاهی کوچک
سایتایی که حوزه رقابتیشون آسونه

سایت های متوسط

سایت های خدماتی متوسط
سایت های فروشگاهی متوسط
سایتایی که حوزه رقابتیشون متوسطه

سایت های بزرگ

سایت های شخصی و خدماتی بزرگ
سایت های فروشگاهی پر ترافیک و بزرگ
سایتایی که حوزه رقابتیشون سخته