خدمات منتورینگ سئو

اگر مقداری با سئو آشنا هستی و میخوای سایت خودت یا مشتریتو سئو کنی، قطعا خدمات منتورینگ سئو به دردت میخوره. من با تجربه چند ساله خودم در بحث سئو میتونم بهت این یقین رو بدم که نه تنها سایتت رو در کنار هم رشد میدیم بلکه خودتم در بحث سئو بشدت ارتقاء خواهی داشت.

اگر میخوای در رابطه با منتورینگ سئو با هم گپ و گفتی داشته باشیم و ابهاماتت رو در مورد سفارش خدمات منتوری سئو برطرف کنم بهتره در واتساپ یا تلگرام بهم پیام بدی یا تماس بگیری!

خدمات منتورینگ سئو
مربی سئو حرفه ای (کوچ سئو)

مربی سئو حرفه ای در کنار خودت داشته باش!

خیلی وقت ها پیش میاد که شخصی یک سایت دیزاین کرده و اطلاعات ناقصی هم در مورد سئو داره و قصدش اینه که خودش سایتش رو سئو کنه. اینجا خدمات منتورینگ سئو به کمکش میاد.

خب منتور سئو قراره براش چیکار کنه؟ احتمالا این سوال رو داشته باشید که منتور سئو چه فوایدی میتونه براش داشته باشه؟ باید بگم که منتور شخصی با تجربه است در زمینه سئو و میتونه مثل یک راهنما بالای سر اون فرد باشه و بهش مسیر رو بگه.

نه تنها مسیر رو نشون بده بلکه بر اساس سایت موردنظر تکنیک هایی رو در طول مسیر منتورینگ بهش یاد بده تا نه تنها سایتش از عیوب تهی بشه بلکه با سرعت بالا افزایش رنک و رتبه رو تجربه کنه.

پیشنهاد من به شما اینه که اگر نمیتونید برای خدمات سئو سایت حرفه ای هزینه ماهانه کنید، حتما شخصی رو به عنوان منتور حرفه ای سئو در کنار سایت داشته باشید تا به سرعت به اهدافی که برای سایت و کسب و کارتون تعیین کردید برسید.

با داشتن مربی سئو حرفه ای و کاربلد، هم سایتت رو یاد میگیری خودت بصورت حرفه ای سئو کنی و هم موارد و تکنیک های سئو رو تخصصی یاد میگیری و میتونی پروژه های بعدی رو خودت تنهایی با نکات یاد گرفته شده انجام بدی.

منتور سئو برام چه دستاوردی داره؟

میخوای بدونی بودن در کنار منتور سئو چه مزایایی برای شما داره؟ خب من 3 دستاورد اصلی منتورینگ سئو رو واسه شما آوردم:

1

نظارت شخص با تجربه

بلاشک اولین مزیت داشتن منتور سئو اینه که میدونی یک شخص با تجربه داره سایتت رو تحلیل میکنه و از تمام زوایا اون رو بررسی کرده و همه مشکلاتش رو برات کاملا بازگو میکنه.

2

یادگیری روش های جدید

شما میتونی از شخص ارائه دهنده خدمات منتورینگ سئو روش های زیادی رو بر اساس فاکتورهای سایتت جهت ارتقا رنک صفحاتش در گوگل یاد بگیری و این خودش یه جور کلاس درسه.

3

استراتژی درست و اساسی

منتور بعد از تحلیل های دقیق و اساسی سایت بهت استراتژی دقیق مسیر رو میده و بصورت منظم بهت سر میزنه (آنلاین) و مسیرت رو پیگیره میکنه و سبک پیشبرد استراتژی سایت رو چک میکنه تا سریع به هدف برسی.

فرم رو پر کن، بهت زنگ میزنم!

قیمت خدمات منتورینگ سئو

قیمت منتورینگ سئو

هر منتوری بر اساس میزان سابقه و مهارت و برندینگش هزینه متفاوتی رو دریافت میکنه که برخی از فاکتورهای هزینه های متغیر در زیر لیست شدن:

  • سابقه منتور سئو
  • نمونه کارهای سئو شده توسط منتور
  • حضوری بودن منتورینگ یا آنلاین بودن
  • میزان مهارت در سئو
  • مهارت منتور در موضوعات وب و…

بنده با توجه به موارد بالا برای منتورینگ سئو (ماهانه 2 جلسه 2 ساعته در گوگل میت) برای یک سایت با cms اختصاصی مبلغ 6 الی 8 میلیون و برای سایت های وردپرسی مبلغ 5 الی 6 میلیون دریافت میکنم که بصورت ماهانه ابتدای هر ماه هزینه رو دریافت میکنم.

اینکه چقدر نیاز به منتور داشته باشید به میزان مهارت و قدرت یادگیری شما و همینطور اسکیل پروژه و رقابت در حوزه برمیگرده ولی اگر با مسائل سئو تا حدودی آشنا هستید میتونید تو 3 ماه به اکثر موارد تسلط پیدا کنید.

سوالات شما

شخص منتور میتونه سایتت رو از اونی که تو ذهنت هست راحت تر به مسیر برسونه و کاملا تو مسیر رشد سایتت کمکت کنه. استراتژی درست بچینه و بهت مشکلات مسیر رو نشون بده و بفهمونه که باید این ماه چه حرکتی روی سایتت بزنی که بهترین بازخورد رو داشته باشه.

ببینید منتورینگ سئو بصورت کاملا جلسه ای پیش میره و اینکه یک شخص چند جلسه نیاز داره اصلا مشخص نیست، بنده قرارداد مربی سئو یا همون منتورینگ SEO رو بصورت حداقل 3 ماهه میبندم که برای سایت هایی با CMS اختصاصی ماهانه 6 میلیون و برای سایت های وردپرسی ماهانه 5 میلیون دریافت میکنم.

منتور سئو کیه؟

شخصی که دارای مهارت و تجربه در بحث سئو هست و بصورت یک همراه به شما مسیر درست در سئو سایت مورد نظرتون رو نشون میده، این شخص قاعدتا تا به حال سایت های زیادی رو بالا کشیده و سابقه زیادی در امر سئو داشته و داره.

منتور کسیه که داره بر اساس تجارب، سابقه و مهارت هاش بهت در مورد رفع عیوب سایت، استراتژی دقیق و اصولی، بهینه سازی بودجه خزش، ui/ux و... آگاهی میده و مسیر درست رو بهت نشون میده و هر هفته مسیرت رو چک میکنه.

فرض کن طراحی سایت وردپرس خودت رو انجام دادی و کم و بیش با سئو آشنایی، بعد یه شخصی که عمریه داره سئو میکنه بهت هر هفته مشاوره سئو میده و کارایی که هفته قبل کردی رو چک میکنه و نقاط ضعفت رو بهت میگه، عالی نیست؟

بستن مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید