مشاوره سئو با آرش فرشاد

مشاوره سئو

مشاوره آنلاین سئو نیاز داری؟

مشاور: آرش فرشاد

مدت زمان جلسه: 60 الی 90 دقیقه

هدف: قبل از جلسه سرچ کنسول سایت بررسی شده و تکنیکال آن هم کاملا چک خواهد شد و در زمان بررسی سایت موارد بازگو و راهکار ارائه میشه.

دسترسی ها: ارائه دسترسی سرچ کنسول

محل برگزاری مشاوره: در گوگل میت برگزار میشه

قیمت مشاوره سئو هر جلسه: 1.5 میلیون تومن

مشاوره سئو برام چه دستاوردی داره؟

1

پیدا کردن مسیر درست

اینکه میتونی متوجه بشی که آیا مسیری که تا حالا داشتی میرفتی درست هست یا خیر؟ مثلا داری هفته ای 3 تا محتوا با سبک خاصی تولید میکنی، میتونی بفهمی که بدرد سایتت خورده یا نه و باید تغییرش بدی یا نه؟

2

تحلیل دقیق سایت

بعد از مشاوره تحلیل دقیقی از کلمات کلیدی، صفحات هدف، درست بودن تارگت و… پیدا میکنی و میتونی بفهمی که باید ساختار سایت رو تغییر بدی یا خیر! همینطور بهت یه مسیر داده میشه و مواردی که باید رعایت کنی کاملا گوشزد میشه.

جهت درخواست مشاوره فرم رو پر کن

قیمت مشاوره سئو

قیمت مشاوره سئو

هر شخصی که در زمینه سئو و بهینه سازی سایت متخصص هست برای دادن مشاوره حرفه ای سئو از کارفرما یا صاحب سایت مبلغی رو دریافت میکنه که میزان اون به چند فاکتور زیر بستگی داره:

  • سابقه شخص مشاور سئو
  • وبسایت های سئو شده توسط مشاور
  • برندسازی شخص مشاور
  • نمونه کلمات برتر مشاور گوگل

بله دوستان، این فاکتورها باعث میشه که بین دوتا مشاور از لحاظ قیمتی کاملا فرق باشه، مثلا من برای هر ساعت مشاوره 1 میلیون دریافت میکنم و برای دو جلسه مشاوره 1 ساعته در 1 ماه مبلغ 2 میلیون از کارفرما درخواست میکنم.

عدد مورد نظر من کاملا کارشناسی شدس و بر اساس فاکتورهایی در نظر گرفته شده که چقدر برای کارفرما و سایتش میتونه مفید واقع بشه.

البته بنده منتورینگ سئو رو واسه اون دسته از افرادی که دنبال یادگیری تخصصی سئو برای پیشرفت در سایتشون هستن بیشتر از مشاوره پیشنهاد میکنم، البته به شرطی که مقداری سئو بدونید خیلی کم.

سوالات شما

شما یه مسیری رو پیش گرفتی و داری براش هزینه میکنی. هم از زمانت و هم از پولت، فهمیدن اینکه مسیرت درست هست و بهتر شدن استراتژی سایتتون بنظرتون مفید نیست؟

بنده واسه هر ساعت مشاوره 1 میلیون دریافت میکنم و برای هر سایت بر اساس بزرگی اون بین 1 الی 3 جلسه مشاوره در دوماه معمولا کافیه!

مشاوره سئو چه زمانی به دردم میخوره؟

کارفرماهای بسیار زیادی هستن که بخاطر هزینه خدمات سئو حرفه ای سایت نمیتونن بصورت ماهانه قرارداد سئو ببندن و مجبورن که خودشون سئو سایتشون رو انجام بدن. مشاوره سئو به این دست از صاحبین سایت امکان پیشروی صحیح در مسیر سئو سایت رو میده.

فرض بگیریم شما دانش طراحی سایت و تولید محتوا داری و میخوای خودت سایتت سئو کنی یا سئو سایتت رو که توسط شخص دیگه ای داره هندل میشه، مورد تحلیل و ارزیابی قرار بدی. اینجاست که باید از یک فرد با تجربه مشاوره بگیری.

بنده چند سالی هست که دارم در مورد سئو تحقیق میکنم و یاد میگیرم، این یادگیری ها باعث شده بتونم به سایت های مختلفی برای پیشرفت در سئو و ارتقاء رتبه مشاوره بدم.

اگر تو هم به مشاوره سئو برای پیشرفت و پیدا کردن مسیر درست سئو سایتت نیاز داری، بهتره که همین حالا برای چک کردن زمان مشاوره با من در ارتباط باشی.

اگرم دنبال کسی هستی که بهت آموزش خصوصی سئو بده بازم بنده درخدمتم.

مشاور سئو کیه؟

مشاور سئو شخصی است که دارای مهارت های کاملی در زمینه تحلیل و بررسی سئو سایت های مختلف هست و میتونه برای رشد و پیشرفت یک سایت مسیر بچینه و باعث بشه هم تو زمان و هم پول صرفه جویی کنید.