خدمات مشاوره سئو سایت

آرش فرشاد هستم و قراره تو یه مشاوره 60 تا 90 دقیقه ای، با توجه به سابقه فعالیتم در سئو و تجاربی که به دست آوردم، کلی تو مسیر سئو سایتت جلوت بندازم. اگر میخوای بدونی که عیب های کارت تو سئو پروژه ات چیه حتما به خدمات مشاوره سئو سایت نیاز پیدا میکنی!

پس چرا معطلی، همین الان کافیه که واسه ست کردن تایم مشاوره سئو با من در واتساپ یا تلگرام بهم پیام بدی یا اگر خواستی تماس تلفنی برقرار کنی من در خدمتم!

مشاوره سئو با آرش فرشاد

مشاوره آنلاین سئو نیاز داری؟

شرایط مشاوره سئو با آرش فرشاد شامل چه مواردیه:

مشاور: آرش فرشاد

مدت زمان جلسه: 60 الی 90 دقیقه

هدف: قبل از جلسه سرچ کنسول سایت بررسی شده و تکنیکال آن هم کاملا چک خواهد شد و در زمان بررسی سایت موارد بازگو و راهکار ارائه میشه.

دسترسی ها: ارائه دسترسی سرچ کنسول

محل برگزاری مشاوره: در گوگل میت برگزار میشه

قیمت مشاوره سئو هر جلسه: 1.5 میلیون تومن

مشاوره سئو سایت برام چه دستاوردهایی داره؟

مشاوره سئو سایت با من برای شما آورده های بسیاری داره که سعی کردم بصورت کلی اونا رو تو 2 مورد در زیر بیان کنم:

1

تحلیل دقیق سایت

بعد از مشاوره تحلیل دقیقی از کلمات کلیدی، صفحات هدف، درست بودن تارگت و… پیدا میکنی و میتونی بفهمی که باید ساختار سایت رو تغییر بدی یا خیر! همینطور بهت یه مسیر داده میشه و مواردی که باید رعایت کنی کاملا گوشزد میشه.

2

پیدا کردن مسیر درست

اینکه میتونی متوجه بشی که آیا مسیری که تا حالا داشتی میرفتی درست هست یا خیر؟ مثلا داری هفته ای 3 تا محتوا با سبک خاصی تولید میکنی، میتونی بفهمی که بدرد سایتت خورده یا نه و باید تغییرش بدی یا نه؟

ست کردن زمان مشاوره

قیمت مشاوره سئو

قیمت مشاوره سئو

هر شخصی که در زمینه سئو و بهینه سازی سایت متخصص هست برای دادن مشاوره حرفه ای سئو از کارفرما یا صاحب سایت مبلغی رو دریافت میکنه که میزان اون به چند فاکتور زیر بستگی داره:

  • سابقه شخص مشاور سئو
  • وبسایت های سئو شده توسط مشاور
  • برندسازی شخص مشاور
  • نمونه کلمات برتر مشاور گوگل

بله دوستان، این فاکتورها باعث میشه که بین دوتا مشاور از لحاظ قیمتی کاملا فرق باشه، مثلا من برای هر مشاوره 1.5 میلیون دریافت میکنم از کارفرما درخواست میکنم.

عدد مورد نظر من کاملا کارشناسی شدس و بر اساس فاکتورهایی در نظر گرفته شده که چقدر برای کارفرما و سایتش میتونه مفید واقع بشه.

البته بنده خدمات منتورینگ سئو رو واسه اون دسته از افرادی که دنبال یادگیری تخصصی سئو برای پیشرفت در سایتشون هستن بیشتر از مشاوره پیشنهاد میکنم، البته به شرطی که مقداری سئو بدونید خیلی کم.

سوالات شما

شما یه مسیری رو پیش گرفتی و داری براش هزینه میکنی. هم از زمانت و هم از پولت، فهمیدن اینکه مسیرت درست هست و بهتر شدن استراتژی سایتتون بنظرتون مفید نیست؟

بنده واسه هر 60 الی 90 دقیقه مشاوره سئو 1.5 میلیون دریافت میکنم و برای هر سایت بر اساس بزرگی اون بین 1 الی 3 جلسه مشاوره در دوماه معمولا کافیه!

خدمات مشاوره سئو سایت چه زمانی به دردم میخوره؟

کارفرماهای بسیار زیادی هستن که بخاطر هزینه خدمات سئو سایت حرفه ای نمیتونن بصورت ماهانه قرارداد سئو ببندن و مجبورن که خودشون سئو سایتشون رو انجام بدن. مشاوره سئو به این دست از صاحبین سایت امکان پیشروی صحیح در مسیر سئو سایت رو میده. فرض بگیریم شما دانش طراحی سایت و تولید محتوا داری و میخوای خودت سایتت سئو کنی یا سئو سایتت رو که توسط شخص دیگه ای داره هندل میشه، مورد تحلیل و ارزیابی قرار بدی. اینجاست که باید از یک فرد با تجربه مشاوره بگیری.

بنده چند سالی هست که دارم در مورد سئو تحقیق میکنم و یاد میگیرم، این یادگیری ها باعث شده بتونم به سایت های مختلفی برای پیشرفت در سئو و ارتقاء رتبه مشاوره بدم. اگر تو هم به مشاوره سئو برای پیشرفت و پیدا کردن مسیر درست سئو سایتت نیاز داری، بهتره که همین حالا برای چک کردن زمان مشاوره با من در ارتباط باشی.

مشاور سئو کیه؟

مشاور سئو شخصیه که مهارت های کاملی در زمینه تحلیل و بررسی سئو سایت های مختلف داره و میتونه برای رشد و پیشرفت یک سایت مسیر بچینه و باعث بشه هم تو زمان و هم پول صرفه جویی کنید. مشاور سئو میتونه به پیشرفت سئو سایتتون کمک کنه و عیوبی که در حال حاضر سایتتون داره باهاش دست و پنجه نرم میکنه رو پیدا کنه و به شما برای رفع اون عیوب اطلاع رسانی کنه.

بستن مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید